Mp3 PŘEHRÁVAČE

19. ledna 2007 v 17:32
Cena Pix : 10 745 Kč*
22.01.2007

Symbol estetiky a zvukové kvality, iPod vám nabízí stále více možností. Vždy přiraven vám zpestřit váš multimediální život, tato legendární generace přenosných přehrávačů Apple vám nabízí nové funkce a vždy kompletnější výsledky.S velice pohodlným ukládacím prostorem 80 Gb (s možností uložit 20000 skladeb). iPod má mimořádnou zvukovou kvalitu a LCD velký, světelný displej (60% světelnější než předešlý model) s úhlopříčkou 2,5".iPod vám umožní zhlédnutí vašich fotografií a videa (Podcasts, video klipy a osobní video), ale také vás pobaví video hrami nebo audio knihami (ke stáhnutí na iTunes Store) !Velice tenký (pouhý 1,1 cm) a velice lehký, iPod má k dispozici výdrž 14 hodin při poslechu hudby k vašemu velkému pohodlí.iPod je ideálním hudebním společníkem i pro ty nejnáročnější hudební milovníky! ----------------------------------------------------------------------------------------------------- iPod 80Gb Bílá Apple iPod 80Gb Bílá

Cena Pix : 10 707 Kč*
K dispozici

Symbol estetiky a zvukové kvality, iPod vám nabízí stále více možností. Vždy přiraven vám zpestřit váš multimediální život, tato legendární generace přenosných přehrávačů Apple vám nabízí nové funkce a vždy kompletnější výsledky.S velice pohodlným ukládacím prostorem 80 Gb (s možností uložit 20000 skladeb). iPod má mimořádnou zvukovou kvalitu a LCD velký, světelný displej (60% světelnější než předešlý model) s úhlopříčkou 2,5".iPod vám umožní zhlédnutí vašich fotografií a videa (Podcasts, video klipy a osobní video), ale také vás pobaví video hrami nebo audio knihami (ke stáhnutí na iTunes Store) !Velice tenký (pouhý 1,1 cm) a velice lehký, iPod má k dispozici výdrž 14 hodin při poslechu hudby k vašemu velkému pohodlí.iPod je ideálním hudebním společníkem i pro ty nejnáročnější hudební milovníky! ------------------------------------------------------------------------------------------------- iPod U2 Speciální edice 30Gb Apple iPod U2 Speciální edice 30Gb

Cena Pix : 8 785 Kč*
22.01.2007
Ať se fanoušci U2 a iPodu připraví, Apple představuje speciální edici iPodu v barvách irské skupiny.
iPod U2 Speciální edice je černé tělo s červeným purpurovým kolečkem ke kliknutí. S vnitřní pamětí 30 Gb, můžete ukládat všechny skladby vaší oblíbené skupiny. Čtyři podpisy členů této skupiny jsou vryty laserem na zadní straně tohoto iPodu.
Nabízí čím dál více funkcí, tento mp3 přehrávač je schopný uložit až 7 500 skladeb a 40 hodin videa.
iPod U2 vlastní až 14 hodin výdrže. S velkým displejem 2,5 palce, umožní vám zhlédnout vaše osobní fotografie, obaly vašich albumů, anebo koncerty. Kupón ke stažení najdete v sadě iPod U2 a nabízí vám 30 minut koncertu skupiny U2.
Velice lehký a ultra tenký, iPod U2 vás všude doprovodí.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ARCHOS:
Cena Pix : 16 405 Kč*
K dispozici

Multimediální přehrávač 504 je zábavnou, mobilní jednotkou velice výkonnou, která vám umožní sledovat video, snímky a poslouchat hudbu ať jste kdekoli.504 vlastní konektor USB 2.0, s velice jednoduchým použitím, a nabízí vám přes grafické rozhranní hodiny médií díky pevnému, vnitřnímu disku s kapacitou 160 Gb.Multimediální přehrávač 504 vlastní řadu funkcí jako možnost realizovat seznam audio souborů, nebo zhlédnutí diaporama s fotografiemi.504 vám nabízí velice kvalitní video, podporuje formáty jako MPEG-4 nebo AVI.Multimediální přehrávač 504 vás kdykoli pobaví a stane se vaším blízkým společníkem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Cena Pix : 12 975 Kč*
K dispozici

604 WiFi je opravdovou technologickou revolucí v oblasti přenosného multimédia, neboť vlastní pevný disk 30 Gb k uložení až 85 filmů, 300 000 fotografií a 15000 skladeb.Kompatibilní s řadou formátů audio a video k zobrazení všech typů médií na jeho TFT dotykovém displeji 4,3".604 WiFi vám umožní video nahrávání přes dokovací stanici DVR Station, a vlastní funkci diktafon díky vestavěnému mikrofonu.S řadou funkcí, pro snímky režim diaporama s progresivním zoomem, s možností přidání hudby. Díky jeho rozhranní WiFi 802.11g, 604 WiFi vám umožní stáhnout skladby a filmy s kvalitou DVD.Jeho navigátor web Opera Browser vám umožní vyhledávat přes Internet a číst vaše emaily, s...
------------------------------------------------------------------------------------------------
NEONUMBERIC:
Externí pevný disk/čtečka multimediálních karet NPBC značky Neonumeric, již vám nebude chybět místo na vaší paměťové kartě a využijete kapacity přenosné multimediální čtečky.
NPBC vám umožní přenos vašich dat z paměťové karty na vnitřní paměť velice jednoduše. NPBC uloží vaše fotografie, a umožní vám je také zhlédnout, jako i video, audio soubory nebo vaše hlasové záznamy nebo ho můžete využít ke hraní her.
S LCD širokým displejem s úhlopříčkou 2,5" s ideální vizibilitou, a kompletními konektory s velice praktickým použitím.
NPBC se rychle stane vašim digitálním společníkem na vašich cestách.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DODATKY:
MP3 přehrávač iPocket 2 Gb černá
---------------------------------------------------------------
Přehrávač MP3 NSDM 1 Gb černá/bílá
------------------------------------------------------------
Přehrávač MP3 MP-360 512 Mb
------------------------------------------------------------------
iPod nano 2Gb Stříbrná
-------------------------------------------------------------------
Přehrávač MP3 GMini XS 202 20 Gb černá
------------------------------------------------------------------------
MP3 přehrávač FM Zen Vision:M 30 Gb černá
------------------------------------------------------------------
MP3 přehrávač Zen V Plus 8 Gb Černá/modrá
------------------------------------------------------------Přehrávač MP3 Zen V 1 Gb Černá/oranžová
---------------------------------------------------- :-))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

.. kofola ..???

joKOFOLA 90.2% (1465)
neKOFOLA 9.8% (159)

Komentáře

1 pastelka pastelka | E-mail | Web | 5. dubna 2007 v 8:32 | Reagovat

bdjsbkwdf

2 Šamanka Šamanka | E-mail | Web | 22. dubna 2007 v 13:23 | Reagovat

To jsou Mp4 ne??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama